PROBOTSAN CNC ROUTER MAKİNELERİ İMALAT Ve İHRACAT A.Ş     
     
            


  CNC ROUTER VE MİNİ CNC MAKİNELERİNDE MÜKEMMEL FİYATLAR İLE FABRİKASINDAN GARANTİLİ SATIŞ. 

CNC ROUTER İLETİŞİM - 0850 303 07 13 Gsm : 0531 824 72 81 - Tel : 0312 395 59 91 arge@probotsan.com.tr

Probotsan Cnc İmalatı A.ş Kampanyaları Facebookta Takip etmek için Tıklayınız.

Tüm Ürünler Word Ve Bonus Kartlara 9 taksit Vade Farksız Kampanyası

4 EKSEN MİNİ CNC

 4 EKSEN MİNİ CNC

MİNİ CNC

4 Eksen Masaüstü Küçük Cnc

4 Eksen Cnc Router

  4 Eksen Mini cnc makineleri Küçük Boyutlarına ragmen Linear kızaklı olmaları ve yüksek devirli spindle kafaları ve simultane eksenlerle eş zamanlı hareketleri sayesinde bir Çok mini cnc tezgahına göre daha hassas ve rijittir. Mini Cnc tezgahları Tüm parçları 30 mm dolu alüminyumdan boşaltılarak işlendiği için monoblok bir gövde yapısına sahip olup çok saglam kasası sayesinde profosyonel işleri ucuz maliyetlere çıkartabilmektedir.Mini Cnc Makinelerinde 4.eksen hızı, bölüntüleri ve eksen isimleri parametrik olarak değiştirilmesi sebebi ile cam proğramlarına tam uyumludur. Bilgisayarla döner eksen opsiyonel olarak a ekseni ismi ile veya b ekseni ismi ile atanarak ayarlanabilir.

Mini cnc Tezgahları Nerelerde Kullanılabilir.

Mini Cnc Makineleri ticari işlerde profosyonel anlamda işler çıkartabilmek için müşteri odaklı endüstriyel uygulamlarda rahatlıkla kullanılabilir. Sağlam Yapısı sayesinde diger tezgahlara göre çok daha verimlidir.

 3 ekseni mini cnc tezgahlarına göre 4. ekseni sayesinde bir çok işi 4 eksen simultane olarak profosyonel şekilde bitirebilmektedir. 


Mini Cnc Tezgahlarında Maliyet

Mini cnc tezgahları bir çok işin üstesinden kısa zamanda gelebilmesine ragmen büyük cnc makinelerine göre çok ucuzdur. Bir çok iş yerinin bu tezgahtan haberi olmaması sebebi ile ufak işleri büyük tezgahlarda yaparak yatırım ve enerji maliyetlerini çok yukarıda tutmakta ve rekabet gücünü zayıflatmaktadır.


                        Probotsan Mini Cnc

                                  mini cnc router cnc logo