MİNİ CNC MAKİNESİ

 05.08.2019

Mini cnc Makinesi dendiğinde akla numerik olarak kontol edilen cnc router makinaları ile aynı mantıkta çalışan fakat boyurları dolayısı ile bu ismi alan makine dizeleri aklam gelmektedir. Mini cnc makinesi boyutları küçük fakat hızlı ve hassas bir yapıya sahiptirler

  

MİNİ CNC MAKİNESİ

Mini cnc freze ;

MİNİ CNC MAKİNESİ TANIMI

     Mini Cnc Nedir ?

Teknolojisinin gelismesi ozellikle imalat endustrisinde universal imalat tezgahları yerini bilgisayar kontrollu (CNC) tezgahlara bırakmıstır. CNC tezgahlara gelmesi imalat sektorune buyuk kolaylıklar sağlamıstır. CNC kullanılan tezgaha gore; CNC freze, CNC torna, Cnc matkap, CNC lazer, CNC plazma gibi adlandırılır.

Bu tezgahlar program seklinde hazırlanan G-M kodlarıyla calısırlar, bu kodlar elle yazılabildiği gibi CAM programları kullanılarak ta olusturulabilir.

Profesyonel tezgahlardan masüstü cnc tezgahlarını ayıran özellik daha küçük kapasiteli olmaları ve genellikle yerli olarak üretilebilmeleridir.

3 Eksen Mini Cnc Makinesi Örnek İşleme Videsou

 4 EKSEN MİNİ CNC ÇALIŞMA VİDEOSU

Mini Cnc Ve Masaüstü CNC makinelerin büyük CNC Router makinelerine göre dezavantajları olduğu kadar bir sürü avantajlarıda mevcuttur.Mini Cnc makineleri fiyatlarının en büyük özelliği büyük CNC Router makinelerine göre yatırım maliyetleri daha ucuzdur. İkinci büyük bir avantaj olan işletme maliyetleri de mini CNC makinelerini ön plana çıkarmaktadır.Büyük bir makineyi vergisi kirası ve çalışanı olan bir işletmede yönetmek yerine mini CNC ile evinizde mini atöyenizde mevcut işinizi yönetiyor iken ek gelir olarak düşenebiliyor olmanız ve giderleri olmadan ek gelir getirebiliyor olmasıda yine farklı bir avantajdır. Probotsan CNC makinelerinden mini CNC serisini seçmiş iş kuran şahıslar işlerini büyütmesi halinde firmamıza başvuru yaparak eski makinelerini getirmiş ve yeni büyük CNC Router makinelerini almışlardır. Sizde yeni başlıyor iseniz bir mini cnc yada masaüstü cnc ile başlayabilir sonradan işinizin büyütülmesi halinde büyük bir CNC edinebilirsiniz. Probotsan mini cnc makineleri hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen 08503030713 nolu telefon ile satış temsilcisi arkadaşlarımıza ulaşiniz.

MİNİ CNC USB

 3 EKSEN MİNİ CNC ROUTER  – APR2019-3 AXİS Windows USB

         Mini cnc Makinalarıda Kuvvetli Şasi Ve elektronik Yapısı Bulunması Sebebi ile Endüstriyel Numune İşleme Ve Seri Üretim Cnc Router Makinaları Olarak Kullanımları Dışında PCB Kart Kazıma Elektronik Kutular Plastik Kutular İşlenebilmektedir. Bozulmayacak Kadar Sağlam Olmaları Dolayısı İle Hatanın Sonucunda Hasar Almama Sebebleri İle Eğitim Sektöründe Bir Çok Noktada ve Eğitim Kurumunda Kullanılmaktadır. Yüzlerce Eğitim kurumunda Ve Endüstriyel Alanlarda Hizmetinde Devam Etmektedir.

Scroll to Top